Aanvraag Cure milieupas voor bedrijven - Eindhoven

Aanvraag Cure milieupas voor bedrijven - Eindhoven

Heb je een bedrijf binnen Eindhoven in de wijk De Bergen? En wil je graag gebruik maken van een Cure milieupas? 


Via bijgaand formulier kun je een aanvraag doen en beoordelen wij of je bedrijf voldoet aan de voorwaarden. Voldoet je bedrijf aan de voorwaarden? Dan ontvang je pas 5 werkdagen een bedrijfspas. Let op! Alleen bedrijven uit de Eindhovense wijk De Bergen komen in aanmerking. Dat heeft te maken met de werkzaamheden in dit gebied.

Heb je het formulier compleet en juist ingevuld? Klik dan op verzenden en je ontvangt een bevestigingsmail op het opgegeven mailadres. Het is mogelijk dat deze in de spambox terecht komt. 


Privacy:
 Gemeenschappelijke regeling Cure verwerkt persoonsgegevens doordat je gebruik maakt van onze diensten en/of omdat je deze zelf aan ons verstrekt. Meer informatie vindt je in onze privacyverklaring.